Rzutnik i tablet

9 rano. Przeglądamy z accountem prezentację na tablecie, nt. mobilności, z którą za chwilę idziemy do Klienta. I znienacka pada pytanie – a jak my to będziemy prezentować? Na spotkaniu będzie z 5 osób. Czy wszyscy mają zebrać się naokoło i pochylić nad tabletem?

Panika. :) Jak pod tablet podpiąć rzutnik? Zostały dwie godziny. Czas start.

Szybka pomoc internetowa i okazuje się, że to jest do zrobienia. Za pomocą tego kabelka! http://store.apple.com/pl/product/MC552. Patrzę na cenę i oczom nie wierzę. Mnóstwo kabli i kabelków już kupowałem w swoim życiu, ale 129 PLN za 10 cm kabla?! No cóż, nie ma wyjścia. Kupić trzeba. Według moich szybkich wyliczeń, będzie to najdroższy kabel za metr bieżący jaki kupowałem w życiu.

Aga na sygnale pędzi do iSpotu. Przy okazji kupuje też kabel do wyjścia HDMI. Czasami na spotkaniach w czasie prezentacji podpinałem się pod telewizor.

Jeszcze szybki test przed spotkaniem na firmowym rzutniku. Wszystko działa bez zarzutu. Obraz dobry. A ja jestem bogatszy o kolejne akcesorium.

Jedziemy!

Komentarze

Pokaż regulamin komentowania

  1. Odpowiedzialność za treści komentarzy zamieszczanych na blogu ponosi wyłącznie użytkownik będący autorem komentarza.
  2. Komentujemy za pomocą wtyczki do komentarzy z Facebooka.
  3. Przez administrację bloga będą usuwane komentarze:
    1. zawierające wulgaryzmy, obrażające inne osoby lub firmy
    2. zawierające linki reklamowe lub same będące reklamą.
  4. Dziękujemy za komentarze odnośnie ewentualnych błędów gramatycznych lub ortograficznych – po ich korekcji, takie komentarze będą usunięte.
  5. I jak zwykle, regulamin może ulec zmianie.